Üye Olun Giriş Yapın Sizi Arayalım!

Otel Arayın

Fethiye Bölgesi

Fethiye Alt Bölgeleri

Muğla Bölgeleri

Fethiye

Beş yıldızlı otellere ev sahipliği yapan Fethiye, tatil için en iyi adreslerden biridir. Muhteşem koyları, tertemiz denizi ve Caretta Caretta’larıyla Fethiye otelleri tatil için sizleri bekliyor.

Fethiye

Antik Lykia yolunun sonuna yaklaştığınızda Fethiye sizi tüm doğal ve tarihi güzellikleriyle karşılamaya başlamıştır bile.  Denizi, dağları, dünyaya nam salmış günlük ağaçları, doğal bitki örtüsü ve çam ormanları ile sanki ünlü bir ressamın elinden çıkmış kusursuz bir tablo gibidir Fethiye.
 

Fethiye otellerinde kaldığınız süre içinde ziyaret edilecek birçok tarihi ve doğal güzellikler bulunmaktadır. 2006 Yılında dünyanın en güzel kumsalı seçilmiş olan Ölüdeniz; Mübadele öncesi Rumlarla Türklerin yıllarca kardeşçe yaşadığı ve Unesco’nun Dünya Dostluk ve Barış Köyü seçtiği tarihi Kayaköy ve bir doğa harikası Saklıkent Kanyonu Fethiye’nin görülmeye değer yerlerinden sadece bazılarıdır.
 

Biraz heyecan arıyorsanız ve yükseklik korkunuz da yoksa yamaç paraşütü ile Babadağ’ından atlamaya ne dersiniz? Fethiye’nin eşsiz güzelliğini kuşbakışı görmenizi sağlayan spor aktivitesi ile eşsiz bir deneyim sizleri bekliyor.
 

Bu eşsiz güzelliği taçlandıran birçok ayrıntıyı görmenizi sağlayan Fethiye otelleri kaliteli hizmet anlayışıyla tüm misafirlerine eşsiz bir tatil fırsatı sunmaktadır.  Eger siz de tatil için Fethiye otellerini seçerseniz erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmamanızı öneriyoruz. Muhteşem koyları, tertemiz denizi ve Caretta Caretta’larıyla Fethiye tatil için sizleri bekliyor.

Fethiye için size önerilen en popüler oteller
Tolay Hotel
Tolay Hotel
Oda Kahvaltı
54 Oda
Muğla / Fethiye


Dorian Hotel
Dorian Hotel
Her Şey Dahil
128 Oda
Muğla / Fethiye


Perdikia Hill Hotel
Perdikia Hill Hotel
Her Şey Dahil
113 Oda
Muğla / Fethiye


Göcek Lykia Resort
Göcek Lykia Resort
Her Şey Dahil
86 Oda
Muğla / Fethiye


Ata Park Hotel
Ata Park Hotel
Yarım Pansiyon
60 Oda
Muğla / Fethiye