Üye Olun Giriş Yapın Sizi Arayalım!

Otel Arayın

Bodrum Bölgesi

Bodrum Alt Bölgeleri

Muğla Bölgeleri

Bodrum

Antik çağdaki adı Halikarnassos olan Bodrum, sadece Türkiye’de değil dünyada da bilinen önemli bir tatil merkezi konumundadır. Beş yıldızlı otellere ev sahipliği yapan Bodrum, tatil için en iyi adreslerden biridir.

Bodrum

Ege’nin belki de en kendine münhasır tatil bölgesi olan Bodrum, tarihi ve doğal güzellikleri sayesinde, yerli ve yabancı ziyaretçilerini, geçmişten günümüze kadar ağırlamaya devam etmektedir.
 

Antik çağdaki adı Halikarnassos olan Bodrum, sadece Türkiye’de değil dünyada da bilinen önemli bir tatil merkezi konumundadır. Bodrum’un sembolü olan beyaz bahçeli evler ve evlerin etrafını saran begonviller beldenin güzelliğine güzellik katmaktadır. Bodrum otellerinde kaldığınız süre içinde Bodrum Kalesi ve içinde kurulu olan Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi, Antik tiyatro, Bodrum Mozolesi ve muhteşem koyları görülmesi gereken önemli yerler arasındadır. Tüm bu güzellikleriyle Bodrum tatil için eşsiz bir tatil bölgesidir.
 

Yeterli kapasiteye sahip, farklı konseptte hizmet veren Bodrum otelleri kaliteli hizmet anlayışıyla misafirlerini en iyi şeklide ağırlamaktadır. Eğer siz de tatilinizi Bodrum otellerinde yapmaktan yana kullanırsanız erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın! 
 

Gece ve gündüz hareketliliğin ve eğlencenin hiç bitmediği Bodrum’da tatil bir başkadır.

Bodrum için size önerilen en popüler oteller
Paloma Bitez Apart
Paloma Bitez Apart
Her Şey Dahil
42 Oda
Muğla / Bodrum


Toloman Bitez Park
32 Oda
Muğla / Bodrum


Vera Aegean Dream Resort
Vera Aegean Dream Resort
Ultra Her Şey Dahil
251 Oda
Muğla / BodrumClub Dedeman Bodrum
Club Dedeman Bodrum
Yarım Pansiyon
147 Oda
Muğla / Bodrum